תוספים ממומלצים לוורדפרס

10 תוספים מומלצים לוורדפרס

וורדפרס היא מערכת לניהול תוכן, שיכולה לשמש את כולם, ממתחילים ועד למקצוענים, אך קוד הליבה שלה הוא פשוט מסגרת, המספקת אלמנטים חיוניים ליצירת אתר בסיסי. כדי להתאים אישית ובאופן מלא את פונקציות האתר, מראהו וביצועיו, המתכנת זקוק לסט תוספים – פיסות קוד עצמאיות, שניתן להוסיף לכל אתר וורדפרס בכדי לענות על צרכיו הספציפיים של הלקוח.

תוספי וורדפרס מתחלקים ל- 4 קטגוריות:

  1. תוספים לניהול תוכן – נועדו להפוך את זרימת העבודה ליעילה יותר ואת התוכן לנגיש ואטרקטיבי יותר. תוספים אלו כוללים עריכה ועיצוב, אופטימיזציה של תמונות וגלריות ועוד.
  2. תוספי שיתוף, שיווק ושיווק חברתי – נועדו לייעל את היכולת של האתר לחפש ולשתף ברשתות החברתיות בכדי למצוא משתמשים.
  3. תוספים לשיפור ביצועי אתרים – תוספים מסוימים נועדו לשפר את זמן הטעינה, לשפר תמונות ולספק חווית משתמש טובה יותר.
  4. תוספי אבטחה ובטיחות – נועדו לגבות את האתר, להוסיף חומות אש והגנות אחרות מפני פריצה ולהגן על האתר מפני דואר זבל.

 


 

ישנם למעלה מ- 54,000 תוספים פעילים של וורדפרס, ותוספים חדשים מתפתחים מידי יום על ידי מתכנתי וורדפרס ברחבי העולם. מכיוון שמערכת וורדפרס מתבססת על קוד פתוח, כל אחד יכול ליצור ולמכור תוסף או להפוך אותו לזמין בחינם, ועם כל כך הרבה אפשרויות, ההחלטה באילו תוספים להשתמש לבניית אתרי אינטרנט עלולה להיות מבלבלת.

לשם כך אספנו עבורכם את 10 תוספי הוורדפרס שאנחנו לא מוכנים לוותר עליהם, ונחשבים בעינינו לטובים ביותר לביצוע מגוון רחב מאוד של פונקציות חיוניות כמעט בכל אתר וורדפרס.    

תוסף-אלמנטור

אלמנטור ELEMENTOR 

וורדפרס מגיעה עם עורך תוכן בסיסי, אך אפשרויות ההתאמה האישית מוגבלות. אלמנטור הוא תוסף לבניית עמודים, שמאפשר להתאים אישית כל היבט של דף אינטרנט ללא צורך בקידוד.

להורדה התוסף לחצו כאן

תוסף Yoast-SEO

Yoast SEO 

תוסף שמבטיח את מיטוב התוכן למנועי החיפוש וחיוני להגדלת התנועה באתר. Yoast SEO מסייע לבצע אופטימיזציה של כל היבט באתר לצורכי חיפוש, מדרג תוכן אוטומטית עבור מילות מפתח ומטא נתונים ומתייג אזורים טעוני שיפור.

להורדה התוסף לחצו כאן

תוסף Woocommerce

WooCommerce 

אחד הפתרונות הפופולריים ביותר של מסחר אלקטרוני בעולם. תוסף זה כולל את כל התכונות הדרושות כדי להקים חנות מקוונת בשירות מלא באתר וורדפרס, ומציע התאמה אישית עבור מספר רב של נושאים ופריסות של דפי מוצר. התוסף תומך במכירות של מוצרים פיזיים ודיגיטליים ואף בתוכניות שותפים.

להורדה התוסף לחצו כאן

תוסף Duplicate-Post

Duplicate Post

תוסף עמודים ופוסטים כפולים, שמספק פונקציונליות ליצירת שיבוט של עמוד או פוסטים. באמצעותו ניתן לשכפל כל עמוד או פוסט, ולשמור אותו כטיוטה על מנת לערוך אותו מחדש בהתאמה אישית.

להורדה התוסף לחצו כאן

תוסף ACF

ACF

תוסף שדות מותאמים אישית מאפשר שליטה מלאה במסכי העריכה של וורדפרס ונתוני השדה המותאמים אישית. התוסף מאפשר להוסיף במהירות ובקלות שדות עריכה של WP בלחיצת כפתור בלבד, כולל פוסטים, מדיה, תגובות ועוד.

להורדה התוסף לחצו כאן

Webcraftic Robin image optimizer

Webcraftic Robin image optimizer

מיטוב התמונות של רובין הוא תוסף וורדפרס חינמי לייעול ולדחיסת תמונות. התוסף מפחית גודל תמונות JPG ו- PNG עד 80% מבלי לפגוע באיכות התמונה, וכך משפר את מהירות האתר ב- 50%.

להורדה התוסף לחצו כאן

תוסף שפות WPML

WPML

תוסף וורדפרס רב – לשוני, שמגיע עם למעלה מ- 40 שפות, לצד תכונת עורך שפות שימושית. מכיוון שוורדפרס לא מאפשרת ליצור אתר רב- לשוני בקלות, התוסף יעיל במיוחד לצורך זה. הוא קל לשימוש וידידותי לצורכי SEO.

להורדה התוסף לחצו כאן

תוסף Lenix

Lenix Elementor Leads addon

תוסף שימושי המאחסן את הלידים שמגיעים מטופסי הקשר של elementor.
התוסף מרכזי בנוחות את כל ההפניות שקיבלנו כמו הודעות של WordPress.
– אפשרות לייצא שדות ל- CSV.

להורדה התוסף לחצו כאן

תוסף נגישות enable

נגישות Enable

תוסף להנגשת אתרים, שמציע תכונות ייחודיות, שנועדו להפוך את האתר לידידותי ונגיש בקלות ובמהירות. בעזרת התוסף יותר ויותר אנשים יוכלו להיחשף לתוכן האתר ולממש את זכותם ליהנות מהמרחב האינטרנטי בצורה מיטבית, נוחה והוגנת.

להורדה התוסף לחצו כאן

תוסף updraftplus

UpdraftPlus

תוסף מהיר וידידותי מאוד, שנועד לגבות ולשחזר את האתר.

להורדה התוסף לחצו כאן

אם תשאלו אותי, אלו היו 10 התוספים הטובים ביותר של וורדפרס שכל אתר חייב. כפי שציינתי, התוספים הללו מספקים את התכונות הבסיסיות והחיוניות ביותר – הם משפרים את קידום האתר במנוע החיפוש, מייעלים את מהירות האתר, מהדקים את האבטחה והגיבוי ועוזרים לשווק את התוכן ואת המוצרים שבאתר בצורה טובה יותר.

תוכן עניינים

לשיחת ייעוץ ראשונית
חייגו 054-4326786

מגיע לך אתר מנצח.

מאמרים אחרונים

Follow Us