עיצוב אתרים - זולטק גרופ

עיצוב לפי דרישות הלקוח, חוויית משתמש איכותית ומצע אופטימלי לקידום במנועי החיפוש. כל היתרונות של מערכת לניהול תוכן ידידותית ויעילה עם תוספים פונקציונליים שמשרתים את מטרת האתר באופן אידאלי

אנו חיים בעידן דיגיטלי, בו הכל מתנהל בלחיצת כפתור דרך המסך, ואם יש לכם עסק, אתם וודאי מבינים שאתר אינטרנט כבר מזמן לא בגדר פריבילגיה, ושהוא כרטיס הביקור שלכם בקרב הצרכנים. אבל אם בעבר יכולנו להסתפק באתר פשוט שיהיה נוכח במנועי החיפוש, ברור לנו כיום שחשוב לבנות אתר עם נוכחות, כלומר, כזה שיבלוט מעל המתחרים ויציג את העסק בקידמת הבמה, כי כשהרשת עמוסה ורווייה באתרים של נותני שירות זהים לכם, וההיצע הוא רחב, גם התחרות גדלה.

אפיון אתר כולל תכנון והכנת תשתית, שתתאים את אתר האינטרנט לשוק התחרותי אליו הוא צפוי להיכנס, ומטרתו לסייע לאתר לחדור אל מנוע החיפוש כך שיוכל לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי, הכלכלי והמיתוגי שבו.

בעת אפיון האתר חשוב לקבוע מספר נושאים, שעל פיהם ייבנה האתר בהמשך הדרך:

לכל עסק יש מטרה להצליח ולהגיע לכמה שיותר לקוחות

מטרה

לכל אתר יש מטרת על. בין אם זה אתר שמיועד לחיזוק מותג, ביצוע מכירות מקוונות או הצגת קטלוג החברה, חשוב להגדיר את המטרה, שלשמה הוא נבנה. על סמך המטרה שתיקבע, ייבנה ויעוצב האתר.

בוחרים את קהל היעד לפי הגדרות מראש

קהל יעד

חשוב להגדיר את הקהלים אליו יפנה האתר. האם אלו לקוחות קיימים, קהלים חדשים ועוד. כמו כן, תחת הגדרת הקהלים נבחן פרמטרים ספיציפיים בפילוח השוק, כגון גיל (בני נוער/ גילאי 30-50...), סטטוס (זוגות צעירים/ אמהות...), מיגדר, עיסוק ועוד. כשנדע לאיזה קהל אנו פונים, נכיר את צרכיו ואת חיפושיו טוב יותר, ועל סמך הידע החיוני הזה נתאים עבורו את האתר.

עיצוב לאתרים חדשים / שדרוג אתר קיים

עיצוב

את האתר יש לעצב בהתאם לנישה אליה משתייך העסק תוך התחשבות בטרנדים עכשוויים ובטעם אישי של המעצב ובעל העסק. חשוב לקבוע אייקונים, צבעים, פונטים ואלמנטים עיצוביים, שעל בסיסם יעוצב האתר וייגזרו ממרכיבי המיתוג של העסק על מנת לבנות שפה גרפית אחידה, שמייצרת אמינות ויציבות בעיני המשתמשים.

טכנולוגיה מתקדמת באתרי וורדפרס

טכנולוגיה

המערכת שעל בסיסה יוקם אתר האינטרנט תקבע כיצד הוא יתוחזק וינוהל בהמשך. בפרמטר זה נכללת גם בניית תשתית לצורכי קידום האתר ברשת (אופטימיזציה למנוע החיפוש), אופן הניווט באתר, מה שיוצג בכל דף ומיפרט האתר באופן כללי.

שיווק דיגיטלי

שיווק

בניית תמהיל השיווק הדיגיטלי של האתר תקבע במידה רבה את סוג התכנים שיהיו בו, שכן כל אפיק שיווק מיועד להפנות בסופו של דבר תנועת גולשים לאתר האינטרנט. לכן בחינת נושא השיווק הכרחית, ותקבע האם יש צורך בבלוג, בדף סרטונים וכו'.

עיצוב אתר קיים

זולטק גרופ מתמחים באפיון אתרים ובבנייתם על גבי מערכת וורדפרס, שיתרונותיה הרבים מעניקים לקהל לקוחותינו את האפשרות ליהנות מאתר איכותי ברמה הגבוהה ביותר. בהתאם לצורכי העסק ולרצונכם נאפיין את האתר ונדאג להתאימו בצורה מיטבית לזירה הדיגיטלית, כך שישתלב בה במהירות ולאורך זמן.

ZoltakAdmin

ZoltakAdmin

כתבו לנו

About Me

שמי רן זולטק, חי ונושם את עולם המדיה, מתמחה במערכת וורדפרס.
המטרה שלי היא לעזור לעסקים קטנים ובינוניים להצליח, להוביל.
בונה את כל סוגי האתרים – מדף נחיתה ועד חנות אונליין והכל בהתאם לצרכים של העסק שלכם.
אתר האינטרנט הוא הפנים של העסק שלך!

מאמרים אחרונים

Follow Us

בחר/י את השירות הרצוי