בניית אתרים לעסקים

בניית אתר לעסק - האם זה באמת הכרחי?

בעידן שבו המדיה החברתית תופסת יותר ויותר מקום בתרבות הפנאי שלנו, בעלי עסקים עלולים לחשוש שאתר אינטרנט מיותר, אולם אין דבר רחוק יותר מהאמת. אף על פי שזה דבר קל יחסית לבנות פרופיל עסקי בפייסבוק, באינסטגרם, בטוויטר או בלינקדאין, חשוב לאין שיעור לטפח "בסיס", שאליו ניתן יהיה לנתב את כל החשבונות החברתיים של העסק.

פרט לכך שהקורונה הוכיחה לנו, שאתר אינטרנט לעסק הנו דבר חיוני כיום יותר מתמיד, שמסייע להגדיל את הפעילות העסקית, ליצור נוכחות דיגיטלית, לייצר חשיפה ולהגדיל את מכירות העסק, להלן עוד כמה סיבות ממש טובות, שבגללן העסק שלכם חייב שיהיה לו אתר אינטרנט.

אתר אינטרנט חיוני לכל עסק
אתר אינטרנט חיוני לכל עסק

תדמית

במקום להיות "החנות הפינתית" שבמורד הרחוב, אתר אינטרנט יציג את העסק שלכם כרציני, כזה שמוכן לעשות עסקים עם מגוון רחב של לקוחות ופתוח למסחר מעבר לגבולותיו הגיאוגרפיים. זה מעניק לעסק תדמית רצינית ויוצר אמון בקרב המשתמשים והלקוחות של העסק.

סמכות

אם העסק שלכם משתייך לנישה ספציפית, אתר אינטרנט הוא הזדמנות מצוינת לבנות את המוניטין שלכם כסמכות בתחום הפעילות שלכם. באמצעות בלוג עם מאמרים אינפורמטיביים תשפרו את חווית המשתמש, תמשכו משתמשים נוספים ותהפכו לאוטוריטה בקרב משתמשים שמחפשים פתרונות, מידע ומדריכים שונים.

זהות המותג

בניית אתר ורכישת דומיין עוזרת להטביע חותם ומהווה דרך מהירה וקלה לשיפור זהות המותג.

דירוג וחשיפה

בעזרת טקטיקות SEO (אופטימיזציה למנועי החיפוש) שניתן להחיל על האתר ניתן לשפר את הדירוג שלו במנועי החיפוש, מה שיגדיל את תעבורת הגולשים ויחשוף את העסק לקהלי יעד מגוונים.

רשימת תפוצה

הוספת טופס הרשמה באתר האינטרנט של העסק יבנה לכם מאגר לקוחות ויאפשר לכם לדוור מודעות ותכנים באמצעות דוא"ל, שהוא בין אמצעי השיווק היעילים והחסכוניים שיש כיום בזירה הדיגיטלית לצורך שימור לקוחות, קידום מכירות, איסוף לידים ועוד.

חסכון

אתר אינטרנט חוסך עלויות דפוס ומאפשר לכם להעביר את קטלוג העסק לזירה הדיגיטלית. גם אם הקטלוג שלכם מתחדש תכופות, לא תצטרכו להדפיס אותו מחדש, ותוכלו לערוך שינויים לפי דרישה וצורך. באמצעות אתר שבנוי על מערכת וורדפרס תוכלו לעשות זאת באופן עצמאי מבלי להיות תלויים במתכנתים, או לתת לחברת ניהול אתרים לעשות זאת במקומכם.

אתר ווקומרס - מכירת מוצרים
זהות המותג - אתר ווקומרס - מכירות - זולטק מדיה גרופ עיצוב ובניית אתרים

מאגר לקוחות

הלקוחות של העסק שלכם נמצאים באינטרנט, ומבלים זמן רב בזירה הדיגיטלית בחיפוש אחר שירותים, מוצרים וידע. אם לא תהיו שם, סביר להניח שהם לא יהיו מודעים לקיומכם ובמקביל ייחשפו למתחרים שלכם. בניית אתר לעסק למעשה מאפשרת לכם להרחיב כל הזמן את מאגר הלקוחות של העסק ולהיחשף למשתמשים נוספים.

האנשה

דרך אתר אינטרנט אתם יכולים לספר את הסיפור של העסק שלכם. האופן שבו תעשו זאת ייצור את הקליק של המשתמשים עם העסק ויבטיח חיבור חזק ועוצמתי יותר למותג שלכם.

הזדמנויות מכירה

על ידי שילוב תכונות מסחר מקוונות באתר ניתן להגדיל את הזדמנויות המכירה של העסק. יש אתרים שמבססים את מרבית הפעילות העסקית שלהם על חנויות אינטרנטיות, ומצליחות לחסוך בעלויות עבור עובדים, שכירויות, דלפקי שירות ועוד.

מידע וסטטיסטיקות

באתר האינטרנט של העסק ניתן לבחון את אופי התנועה באתר ולדלות מידע חשוב וחיוני כמו אילו דפים הכי נצפים, וכמה כניסות משתמשים מגיעות דרך כל פרופיל עסקי ברשתות החברתיות. פיסות מידע כאלו ואחרות חיוניות לאין שיעור עבור מאמצי השיווק של העסק וניתוב המשאבים.

משאב מידע

הכשרת עובדים מצריכה לא מעט משאבים והשקעה של זמן וכסף. באמצעות אתר אינטרנט ניתן לספק לעובדים חדשים בעסק מידע חיוני ולתת לכל עובד ממידע נרחב על המוצרים והשירותים שהעסק מציע מבלי לבזבז על זה זמן וכוח אדם.

גיוס עובדים

דף אינטרנט שמציג הזדמנויות עבודה בעסק יקל על גיוס עובדים וצוותי עבודה חדשים. באמצעותו עובדים פוטנציאליים יגיעו אל העסק בעצמם, וייחסכו מכם משאבים לצורך פרסום משרות וגיוס עובדים.

מידע וסטטיסטיקות בכל אתר
מידע וסטטיסטיקות בכל אתר

לסיכום,

אין ספק שאתר אינטרנט חיוני לכל עסק! בעולם שבו אנו חיים, כל עסק פורץ את גבולותיו ומציב עצמו בזירה האינטרנטית, שם הכול הרבה יותר- יותר חשיפה, יותר לקוחות ויותר מכירות.

רוצים לדעת איך העסק שלכם יכול להשתלב בזירה האינטרנטית ולהגדיל את הפעילות העסקית? נשמח לשוחח ולענות לכם על כל שאלה או התלבטות.

לשיחת ייעוץ ראשונית
חייגו 054-4326786

מגיע לך אתר מנצח.

מאמרים אחרונים

Follow Us