אלמנטור התוסף המנצח

אלמנטור עורך ויזואלי לאתרי וורדפרס

חלפו הימים בהם נזקקנו לקידוד אתר עבור עסק, עמותה או ארגון, והודות להתפתחות ענף התכנות, שלא מפסיק להתחדש במהירות, כיום אנו נעזרים בתוסף אדיר, יעיל במיוחד, לבניית עמודים, שמשרת את העסק והלקוח באופן מושלם.
האתרים שחברת זולטק מדיה גרופ מעצבת ובונה נבנים בטכנולוגיית וורדפרס, שעל יתרונותיה פירטנו במאמר שפורסם כאן ממש לאחרונה. אז בואו נצלול טיפה לעומק, ונבין, מהו אלמנטור, מה היתרונות שלו, ואיך הוא יכול להועיל לעסק שלכם.

עורך אלמנטור
עורך אלמנטור

מה זה אלמנטור?

אלמנטור הוא בונה העמודים האולטימטיבי עבור מערכת וורדפרס , המאפשר ליצור דפי אתר יפים בצורה קלה ומהירה.

הייחודיות שלו מתבטאת ברמה הגבוהה של העיצוב ובחזות האתר כולו. אלמנטור מציע אינספור של אפשרויות עיצוב, והוא כולל עשרות ווידג'טים שימושיים, ספריית תבניות מעוצבת להפליא, מערך כלים ייחודי לעריכה סלולרית ותכונת היסטוריית גרסאות חזותית, ואלו רק המרכיבים הבסיסיים שלו.

נכון להיום, אלמנטור הוא התוסף המוביל בפיתוח אתרים במערכת וורדפרס.

בניית אתרים באלמנטור

איך זה עובד?

התוסף אלמנטור מחליף למעשה את עורך הוורדפרס המובנה, כך שניתן ליצור פריסות מורכבות מבחינה חזותית ולעצב את האתר תוך כדי תנועה. בעזרת ממשק ידידותי ניתן לבצע שינויים בדף האתר בקלות ובמהירות רבה, כמעט ללא זמן עיכוב.

תוסף אחד עם שפע של יתרונות אדירים

  1. סט יישומונים – אחד היתרונות הגדולים שבאלמנטור הוא סט היישומונים שזמין למתכנת. הם כוללים קריאה לפעולה, קרוסלת מדיה, ווידג'טים להתחברות, ווידג'טים לתמחור מוצרים ועוד.
  2. חלונות קופצים – בהקשר של שיווק, האלמנטור מאפשר להטמיע חלונות קופצים, שמסייעות לאסוף מידע מהמשתמשים באתר, כמו דוא"ל, פרטים ליצירת קשר, העדפות ועוד. החלונות הללו מסייעים לבעל האתר גם להעביר מידע רלוונטי ועדכני ללקוח, כמו חדשות, עדכונים, הנחות, מבצעים, השקת מוצרים חדשים ועוד.
  3. טפסים אינטראקטיביים – בעזרת אלמנטור ניתן ליצור טפסים שימושיים ואיטראקטיביים שמסייעים להגיע אל המשתמשים, ויכולים לסייע לעסק להרחיב את מאגר הלקוחות והפעילות העסקית.
  4. מגוון רחב של תבניות לבחירה – באלמנטור יש למעלה מ- 3,000 נושאים ודפים זמינים לבחירת התבנית האידיאלית לאתר ולדרישות הלקוח והעסק. היתרון הוא, שזה משרת באופן מושלם את התחום שבו העסק עוסק ואת אופי המותג, מכיוון שיש מבחר גדול כל כך, שההתאמה שנעשית בסופו של דבר היא האופטימלית מכולן.
  5. התאמה אישית – באשר להתאמות אישיות ושינויים, האלמנטור מציע מגוון עצום לבחירה, שמאפשר לקבל את סט העיצוב המושלם לעסק. רמת הגמישות של התוסף היא בין הגבוהות שניתן למצוא, כך שניתן לקבל שליטה על כל סנטימטר ופיקסל של האתר שמעצבים. ההתאמה האישית מאפשרת ליצור זהות ייחודית ולהדגיש את הבידול וערכי המותג.
  6. פריסה ייחודית לחנות אינטרנטית – התוסף נחשב יעיל במיוחד עבור מי שרוצה לבנות חנות אינטרנטית, מכיוון שהוא מציע פריסה ייחודית להצגת המוצרים באתר. באמצעות האלמנטור ניתן אף להפוך את קטיגוריות המוצרים לממשק אתרים טוב יותר ולשלב תכונות מועילות לחנות מקוונת כמו עגלת קניות, המלצות לפי רכישות קודמות ועוד.
  7. הטמעת תבניות גמישה – באמצעות אלמנטור ניתן להטמיע את תבנית העיצוב שנבחרה בכל מקום, תכונה שלא מקבלים מהרבה תוספים בוני דפים.
  8. שילוב אימיילים – אלמנטור מאפשר למתכנת לשלב אימיילים בכלים שונים לצורכי שיווק בדוא"ל. זה תורם לחווית משתמש טובה יותר ומשמש ככלי שיווק יעיל לעסק.

לסיכום,

המטרה העיקרית שלי כמתכנת, היא לתת לקהל הלקוחות שלי את המוצר הטוב ביותר, שישרת את מטרותיהם ביעילות מרבית ויסייע להם להגשים מטרות ויעדים עסקיים.

בעזרת אלמנטור אני מצליח לייצר מוצרים מקוונים ברמה הגבוהה ביותר, כאלו שקל ליישם בהם שינויים ולעדכן בעת הצורך.  

אלמנטור הוא תוסף מתקדם, שמטרתו לייעל את תהליך העבודה, אך הוא מאפשר לבעל האתר לקבל מוצר שקל לתפעל וכיף לעבוד עמו.

תוכן עניינים

אני מזמין אתכם לבחון את מגוון האתרים שבניתי באמצעות תוסף אלמנטור לוורדפרס, ולהכיר מקרוב את הפלטפורמה שהאתר שלכם זקוק לה, כדי להיות מוביל, מצליח ואפקטיבי.

לשיחת ייעוץ ראשונית
חייגו 054-4326786

מגיע לך אתר מנצח.

מאמרים אחרונים

Follow Us