תחזוקת אתרים

תחזוקת אתרי וורדפרס – מנהל את האתר מאחורי הקלעים על ידי הזנה, שינוי ועריכת תוכן, תיקון באגים וקישורים שבורים, בניית תשתית ל- קידום אורגני בגוגל, ניהול רכיבים ותוספים וגיבוי כל התכנים במקביל לביצוע בקרת איכות בכל עת.

לא כולם נולדו לעבוד עם המחשב, ובטח שלא לכל אחד יש את הידע הנחוץ לפתרון באגים באתר האינטרנט של העסק, וכשתחזוקת האתר שלכם דורשת יותר מהזנת תמונה חדשה אחת לרבעון, תחזוקת אתרים יכולה לסייע לכם לחסוך המון זמן וטירחה ולהתפנות לעשייה האמיתית של העסק שלכם.

נכון, יש אתרים שאינם דורשים ניהול אתר חודשי, ומידי פעם, כשצצה תקלה קטנה, המתכנת שלכם יכול לסייע לכם לבחון האם מקור הבעיה בקוד של האתר, בקישור שבור או באחסון, לפתור אותה נקודתית ולאפשר לכם ולאתר לשוב לפעילות סדירה. אך במקרים רבים שירותי תחזוקת אתרים נחוצים באופן תדיר, ואז כדאי שתשכרו את שירותי המומחים.

מתי מומלץ להיעזר בשירותי תחזוקת אתרים?

אם האתר שלכם מורכב ומכיל המון דפים ומידע שמתעדכן באופן תדיר כמו באתרי חדשות, פורטלים, חנויות מקוונות וכדו'

כשמערכת הניהול מסורבלת והתחום הטכני הוא לא הצד החזק שלכם אם אתם עורכים שינוי גרפי לאתר

כשיש לערוך אופטימיזציה למנועי החיפוש לטובת קידום האתר ברשת

כשהאתר חדש, ונחוצה הזנת תכנים מלאה, כולל מאמרים, דפי אתר, תמונות, כותרות וכו'

עם סיום בניית אתר אינטרנט, שלכם. תוכלו לקבל הדרכה בסיסית על מערכת הניהול של האתר, שבתומה תהיו מסוגלים לבצע שינויים ועדכונים באופן עצמאי. השאלות שכעת עליכם לשאול הן, האם יש לכם את הזמן הדרוש לכך, והאם יש לכם את הסבלנות להתעסק בפן הטכני של האתר. אם עניתם על התשובות בשלילה, אתם מוזמן ליצור עימנו קשר, כדי לבחון יחד את צורכי התחזוקה של האתר שלכם ולקבל הצעה לשירותי תחזוקת אתרים מבית זולטק גרופ.

♦ תחזוקת אתרי וורדפרס ♦ תחזוקת אתרים לעסקים ♦ תחזוקת אתרי תוכן ♦  ניהול אתרים גדולים ♦ 

ניהול אתרים בזולטק מדיה גרופ

מהי תחזוקת אתרים?

מנהל את האתר מאחורי הקלעים על ידי הזנה, שינוי ועריכת תוכן, תיקון באגים וקישורים שבורים

מתי מומלץ להיעזר בשירותי תחזוקת אתרים?

1. אם האתר שלכם מורכב ומכיל המון דפים ומידע שמתעדכן באופן תדיר כמו
באתרי חדשות, פורטלים, חנויות מקוונות וכדו'
2. כשיש לערוך אופטימיזציה למנועי החיפוש לטובת קידום האתר ברשת
3. כשהאתר חדש, ונחוצה הזנת תכנים מלאה, כולל מאמרים, דפי אתר, תמונות, כותרות וכו'

מה העלויות לתחזוקת אתר?

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר, כדי לבחון יחד את צורכי התחזוקה של האתר שלכם ולקבל הצעה לשירותי תחזוקת אתרים מבית זולטק מדיה גרופ

למה לבחור בזולטק מדיה גרופ?

זולטק מדיה גרופ מתמחה בבניית אתרי אינטרנט, ולכן תחזוקת האתרים היא פועל יוצא ומתבקש של סל השירותים שלנו לקהל הלקוחות שלנו. אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות ללא תחרות, שיסייע לאתר שלכם לרוץ קדימה ולמנף את העסק שלכם בהצלחה, כי כשאתר האינטרנט שלכם עובד באופן שוטף וחלק, העסק שלכם מקבל את המצע הטוב ביותר לצמיחה עסקית.

זולטק מדיה גרופ  מתמחה בבניית אתרי וורדפרס, ולכן תחזוקת אתרים היא פועל יוצא ומתבקש של סל השירותים שלנו לקהל הלקוחות שלנו. אנו מזמינים אתכם ליהנות משירות ללא תחרות, שיסייע לאתר שלכם לרוץ קדימה ולמנף את העסק שלכם בהצלחה, כי כשאתר האינטרנט שלכם עובד באופן שוטף וחלק, העסק שלכם מקבל את המצע הטוב ביותר לצמיחה עסקית.

לשיחת ייעוץ ראשונית
חייגו 054-4326786

מגיע לך אתר מנצח.

Follow Us